Szukaj w serwisie

Kategorie:

Kredyty i pożyczki | Wybór urządzeń | Remont łazienki | Montaż

Tutaj jesteś: Ekspert radzi / Montaż

Bez śrub i wkrętów - rewolucyjna technika montażu FIXPRO

kategoria: Montaż
Bez śrub i wkrętów - rewolucyjna technika montażu FIXPRO
Kabina walk-in SOLITARE z systemem FIXPRO - elegancka i łatwa do zamontowania [Fot. Aquaform]

Aquaform, jeden z czołowych producentów wyposażenia łazienek, wprowadza na rynek rewolucyjne profile przyścienne FIXPRO do montażu swoich wybranych kabin prysznicowych i parawanów nawannowych. Nowoczesna technologia zastępuje skomplikowany i czasochłonny montaż przy użyciu wielu śrub.

FIXPRO to pomysłowy i sprawdzony system montażu, umożliwiający proste i błyskawiczne zamocowanie produktu bez nadmiaru śrub i wkrętów. Firma Aquaform gwarantuje, że to nowoczesne rozwiązanie jest nie tylko wygodne i precyzyjne, ale również bardzo trwałe. Obecnie w ofercie Aquaform znajdują się: 2 modele kabin Solitare i kabina Soul, oraz 1 model parawanu nawannowego Horizon, w których zastosowano profil szybkiego montażu FIXPRO.

Dzięki nowoczesnej technologii FIXPRO zamocowanie kabiny prysznicowej, czy oryginalnego parawanu nawannowego jest tak proste, że z powodzeniem poradzi sobie z nim nawet niezbyt doświadczony majsterkowicz - mówi Anna Grodzka - Główny Technolog Aquaform. Jestem przekonana, że w najbliższym czasie ten innowacyjny system całkowicie zrewolucjonizuje dotychczasowe techniki montażu, wyznaczając przy tym zupełnie nowe standardy w produkcji funkcjonalnych rozwiązań łazienkowych - dodaje Anna Grodzka.

 • zdjecie
  Parawan nawannowy HORIZON zamontowany nowoczesną techniką FIXPRO [Fot. Aquaform]
  Łatwy i szybki montaż

  Dzięki FIXPRO kabina lub parawan nie ma widocznych, nieestetycznych wkrętów od wewnątrz, a co za tym idzie nie osadza się w tych miejscach kamień i bakterie.
  Całkowity, poprawnie przeprowadzony montaż kabiny prysznicowej lub parawanu, w którym wykorzystano system FIXPRO nie trwa dłużej niż 30 minut. Na stronie internetowej www.aquaform.com.pl można obejrzeć 6-minutowy film instruktażowy, w którym specjaliści Aquaform prezentują samodzielny montaż profili FIXPRO krok po kroku.

Instrukcja montażu kabiny z systemem FIXPRO

 • 1. Profil przyścienny przykręca się do ściany za pomocą 4 wkrętów.

  Następnie z profilu przyściennego usuwa się czerwoną folię zabezpieczającą specjalną taśmę, do której przykleimy szybę.
 • 2. Szybę kabiny spryskaną wcześniej płynem Fixpro Liquid nastawiamy w żądanym położeniu, aby szkło uzyskało swoją ostateczną pozycję na całej długości w profilu przyściennym.
 • 3. Gdy ustawimy szybę w odpowiednim położeniu, blokujemy ją profilem dociskającym, otrzymując trwałe połączenie szyby z profilem.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: qóral
dn. 07.02.2017 godz. 13:21:55
bardzo ciekawe i poste rozwiązanie
Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone