Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Nowości rynkowe

Błyskawicznie czysta łazienka bez szorowania - HG czysta łazienka żel

kategoria: Nowości rynkowe
obrazek aktualności
HG czysta łazienka - żel [Fot. HG / Cermag]

Podczas codziennego użytkowania powierzchnie płytek, armatury i ceramiki sanitarnej są narażone na różnego rodzaju zabrudzenia. Ich usunięcie może być czasochłonne i męczące. Jednak lśniąca łazienka nie musi być efektem długotrwałego szorowania, jeśli do jej sprzątania użyjemy dedykowanego środka HG czysta łazienka - żel.

Ze względu na częsty kontakt z wodą, kafelki, armatura i ceramika sanitarna narażone są na osadzanie się uciążliwego kamiennego nalotu. Często spotykanym problemem są też trudne do wyczyszczenia pozostałości po olejkach kąpielowych oraz zacieki z mydła. Niewłaściwie dobrany, słabo działający środek czyszczący nie będzie skuteczny w tego typu przypadkach. Z drugiej strony zbyt silnie działający preparat może powodować odbarwienia lub zarysowania delikatnej powierzchni płytek i ceramiki. Rozwiązaniem może być środek dedykowany HG czysta łazienka - żel, który dzięki starannie dobranym składnikom szybko i efektywnie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, nie niszcząc powierzchni.

zdjecie
HG czysta łazienka – żel [Fot. HG]
Skuteczny i delikatny

HG czysta łazienka - żel to preparat przeznaczony do czyszczenia ceramiki łazienkowej, armatury i płytek ceramicznych. W szczególności jest on polecany do wanien i brodzików akrylowych. Preparat nie zawiera substancji żrących ani trących dlatego może być używany do delikatnych powierzchni, np. glazury i chromowanych kranów. HG czysta łazienka - żel skutecznie czyści umywalki oraz wanny ze śladów mydła, płynów kąpielowych, nie pozostawiając smug, ani zacieków. Preparat usuwa nalot wapienny z płytek ceramicznych oraz fug. Regularnie stosowany zapobiega także jego ponownemu osadzaniu się. Użycie środka nie jest zalecane na powierzchniach zawierających wapień, jak np. marmur.
HG czysta łazienka - żel ma postać skoncentrowanego żelu, który najwygodniej nakładać na powierzchnię za pomocą gąbki. Po przetarciu zabrudzone powierzchnie należy spłukać wodą.

Gruntownie wysprzątaną łazienkę warto zabezpieczyć przed zbyt głębokim wnikaniem brudu w przyszłości. Do tego celu rekomendowane jest użycie środka konserwującego HG impregnat łazienkowy.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone