Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ogrzewanie | Woda i Kanalizacja | Elektryka | Wentylacja | Modernizacja

Tutaj jesteś: Instalacje / Wentylacja

Budynek pełen świeżego powietrza

kategoria: Wentylacja
Budynek pełen świeżego powietrza
Budynek pełen świeżego powietrza

Znaczenie świeżego powietrza dla wydajnej pracy czy odpoczynku jest niepodważalne. Stały dopływ tlenu nie tylko stymuluje pracę naszego mózgu, ale również w dużym stopniu odpowiada za dobre samopoczucie i przeciwdziała zmęczeniu. Centrala przewietrzania VCM 1004 firmy D+H w nowoczesny i ekologiczny sposób zapobiega zaduchowi panującemu w budynku i wpływa na komfort naszego codziennego funkcjonowania.

Odpowiednie napowietrzenie pomieszczeń pełni kluczową rolę w zapewnieniu optymalnych warunków pracy czy wypoczynku. Duża ilość okien sprawia jednak, że ręczne przewietrzanie staje się niewygodne, natomiast alternatywa w postaci klimatyzacji, jest droga w utrzymaniu. Dlatego też firma D+H wprowadziła do swojej oferty centralkę VCM 1004, która w połączeniu z systemami termostatów, napędów okiennych i markiz, zapewni oszczędną, ekologiczną i naturalną wentylację obiektu.

Klimat pod kontrolą

VCM 1004 firmy D+H jest sterowaną mikroprocesorem centralą, zapewniającą automatyczną i bezproblemową wentylację budynku. Jej kompaktowa obudowa kryje w sobie zaawansowane technologicznie serce, pozwalające, zdefiniować do czterech indywidualnych grup przewietrzania dopasowanych do konkretnych preferencji użytkowników. Co więcej, centrala ma możliwość dowolnego programowania wejść w zależności np. od pogody i czasu, co czyni z niej urządzenie, które bez problemu sprawdzi się w dowolnych, nawet najbardziej wymagających warunkach. Dodatkowo VCM 1004 może współpracować z całą gamą komponentów, co pozwala na centralne sterowanie zamykaniem okien i markiz, termostatami, czy też zdalną regulację temperatury grzejników. Centrala VCM 1004 to również wygoda sterowania. Oprócz ośmiu przycisków znajdujących się na obudowie urządzenia, użytkownik może użyć również zdalnego pilota na podczerwień bądź też paneli, które można wygodnie rozmieścić w różnych miejscach budynku. Dodatkowo centrala VCM 1004 posiada dowolnie programowalną funkcję bezpiecznego sterowania wentylacją, która wyposażona została w kodowanie, uniemożliwiające nieautoryzowane modyfikacje.

Dopasuj system do swoich potrzeb

Jedną z podstawowych zalet centrali VCM 1004 firmy D+H jest możliwość współpracy z olbrzymią liczbą modułów dodatkowych. Pozwala to stworzyć unikalny system, doskonale dopasowany do budynku i spełniający wszystkie potrzeby użytkowników. Dzięki możliwości współpracy z czujkami deszczowymi, bądź wiatrowo-deszczowymi funkcjonalność centrali VCM 1004 może zostać rozszerzona o automatyczne reagowanie na zmieniające się warunki atmosferyczne. Co więcej, instalowanie tych elementów nie wymaga stosowania dodatkowych modułów. Centrala firmy D+H ma również możliwość współpracy z termostatami typu VARIOSTAT. Do VCM 1004 można również podłączyć całą gamę urządzeń dodatkowych takich jak: przyciski do wentylacji czy panele sterujące, dzięki którym użytkownicy mogą indywidualnie dopasowywać warunki panujące w pomieszczeniu do swoich aktualnych potrzeb.

Centrala VCM 1004 firmy D+H, dzięki olbrzymiej ilości funkcji i modułów dodatkowych, stanowi wygodne w użytkowaniu, tanie w eksploatacji i przyjazne środowisku naturalnemu rozwiązanie, doceniane zarówno przez zarządców budynków, jaki i indywidualnych użytkowników.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone