Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Temat na czasie

Czas na porządki w łazience! Do czego przyda się celofan?

kategoria: Temat na czasie
obrazek aktualności
Czas na porządki w łazience! Do czego przyda się celofan?

Kupując bukiet kwiatów dostajemy go zwykle w celofanie. Ta przezroczysta folia sprawia, że można dotrzeć z pięknymi kwiatami do celu, nie powodując ich uszkodzenia. Folia, która jest odporna na zabrudzenia i wilgoć, pozwala również na pakowanie prezentów. Elastyczna, łatwo dopasowująca się do kształtów produktów. Jej właściwości wpływają na szerokie możliwości zastosowania, także w łazience!

Sprzątanie, które przebiega sprawnie i bezproblemowo

Podczas sprzątania korzystamy z rękawic ochronnych, by zabezpieczyć dłonie przed kontaktem z silnie działającymi detergentami. Chemia domowa potrafi wyrządzić szkody nie tylko naszej skórze, ale i wielu powierzchniom łazienkowym. Marmurowe blaty, ceramiczne płytki, rozmaite materiały, które zastosowane zostają, by zdobić łazienkę. Jeśli właściwie ich nie ochronimy, mogą zostać zniszczone, stracą swoje właściwości lub pozostaną na nich plamy niemożliwe do usunięcia.

W tym miejscu warto pomyśleć o zakupie celofanu. Arkusze tej elastycznej, wytrzymałej folii można znaleźć pod adresem https://opakowania24.eu/produkty/arkusze-foliowe;42.html. Celofan jest odporny na wilgoć i zabrudzenia. Wystarczy go zatem rozłożyć na powierzchniach, gdzie odkładamy rozmaite produkty, by dostać się do miejsc wymagających czyszczenia. Wielokrotnie zdarza się, że z kosmetyków, ale i chemii domowej zaczyna coś cieknąć, czego nie zauważamy w porę. Zajmujemy się w tym czasie ścieraniem kurzy z półek i czyszczeniem szafek. Układając z powrotem na swoje miejsce opakowania, zastajemy plamy i pojawia się problem z ich doczyszczeniem.

Celofan może zastąpić ręcznik czy ściereczkę, które nie są odporne na wilgoć, a i ona przez długi czas działająca na przykład na marmurowy blat, pozostawi plamy. Ręcznik papierowy szybko wchłonie wilgoć i zabrudzenia, a potem wystarczy go wyrzucić, ale i on nie jest w stanie zabezpieczyć przed działaniem środków chemicznych czy kosmetyków. Z arkuszem folii celofanowej to bardzo proste. Zatrzyma wodę, kurz i nawet nieco rozlewające się środki domowe czy kosmetyki. Po sprzątaniu folia trafia do kosza i po kłopocie!

Pakowanie, ale nie prezentów

Celofan nadaje się do pakowania nie tylko prezentów. Ze względu na wspomniane właściwości można go wykorzystać do zabezpieczania rozmaitych artykułów łazienkowych, które mają zostać pochowane w szafkach, używane są okazjonalnie lub sezonowo. Arkusz folii uchroni przed utratą właściwości produkty, które wymagają przechowywania w suchym miejscu.

Czas na aranżację!

Po generalnych porządkach pozostaje czas na przyjemności, czyli odświeżanie aranżacji łazienkowej. Kilka dodatków, ozdób, które teraz są w stanie wyeksponować piękno domowego SPA. Celofan ponownie może się przydać. Kolorowe i kształtne mydełko przywiezione jako pamiątka, muszle znad morza, artystyczne świeczki - tracą na swoim uroku, gdy są zakurzone i brudne. Zapakowane w celofan przypominają estetyczne prezenciki i z powodzeniem mogą zdobić łazienkę.

Kilka arkuszy folii celofanowej załatwia sprawę! Sprzątanie i aranżowanie łazienki, dzięki nim staje się łatwe i przyjemne.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone