Szukaj w serwisie

Kategorie:

Materiały wykończeniowe | Chemia budowlana | Izolacje | Prace wykończeniowe | Układanie podłogi

Tutaj jesteś: Podłoga i ściany / Izolacje

Dokładne uszczelnianie folią w płynie

kategoria: Izolacje
Dokładne uszczelnianie folią w płynie
Dokładne uszczelnianie folią w płynie

Kafelki położone na tarasie, w kuchni czy łazience są szczególnie narażone na działanie wilgoci, dlatego tak ważną kwestią jest odpowiednie ich zabezpieczenie. Folia w płynie SPECTRUM-FOIL EXTRA, pozwoli stworzyć warstwę hydroizolacyjną, zapobiegającą przenikaniu wody pod powierzchnię płytek.

Płytki ceramiczne położone na ścianach i podłodze kuchni mają nie tylko pomóc w utrzymaniu tych miejsc w czystości ale również zabezpieczyć ściany i podłogę przed działaniem wilgoci. Niestety, woda lub para wodna może przesiąknąć przez fugi i wniknąć w podłoże, co w efekcie może prowadzić do tworzenia się zacieków, a nawet odpadania płytek. By tego uniknąć należy odpowiednio zabezpieczyć powierzchnię, na której planujemy położenie glazury. Pomoże nam w tym folia w płynie SPECTRUM-FOIL EXTRA, nowość w ofercie firmy Den Braven.

zdjecie
Folia w płynie SPECTRUM-FOIL EXTRA firmy Den Braven
SPECTRUM-FOIL EXTRA - całe spektrum zastosowań

Den Braven SPECTRUM-FOIL EXTRA jest folią izolacyjną stworzoną na bazie wodnej dyspersji polimerowej wzbogaconej o środki uszlachetniające. Dzięki temu tworzy ona wysoce elastyczną i bezspoinową warstwę hydroizolacyjną, zabezpieczającą podłoże przed działaniem wilgoci, która może przeniknąć przez fugi. Dopracowany skład oraz konsystencja SPECTRUM-FOIL EXTRA gwarantuje doskonałą przyczepność do różnych rodzajów popularnych podłoży takich jak tynki cementowe, cementowo-wapienne, beton, beton komórkowy, bloczki silikatowe czy posadzki cementowe. Co więcej, produkt firmy Den Braven nadaje się zarówno do stosowania wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz budynków. Pozwala to na wykonanie zabezpieczenia nie tylko w łazienkach, natryskach, toaletach, pralniach czy kuchniach ale również na balkonach i tarasach. Dzięki wysokiej odporności na wpływ warunków atmosferycznych nawet płytki na zewnątrz budynków nie ulegną zniszczeniu pod wpływem wilgoci, a podłoże pod nimi będzie prawidłowo zabezpieczone przed zawilgoceniem. Jest to szczególnie ważne w przypadku tarasów pełniących jednocześnie fukcję stropu. Brak odpowiedniej ochrony przeciwwilgociowej może prowadzić do tego, że na suficie pomieszczenia znajdującego się poniżej, mogą wystąpić nieestetyczne zacieki, których osuszenie jest nie tylko kłopotliwe ale i kosztowne. Folia w płynie SPECTRUM-FOIL EXTRA firmy Den Braven w pełni zabezpiecza przed działaniem wody o wysokości słupa wynoszącej nawet 1 m. Gwarantuje to odpowiednią ochronę nawet podczas ekstremalnych warunków takich jak np. zwiększone opady.

Wydajnie i bezpiecznie

Poza dużą uniwersalnością, folia w płynie SPECTRUM-FOIL EXTRA charakteryzuje się również wysoką wydajnością. W zależności od chłonności i porowatości podłoża, do pokrycia jednego metra kwadratowego wystarczy zaledwie 0,8-0,9 kg preparatu, a łatwość nakładania dodatkowo podnosi wartość tego produktu. Do stworzenia profesjonalnej ochrony przeciwwilgociowej nie trzeba używać specjalistycznych narzędzi - wystarczy zwykły wałek bądź pędzel, by bezproblemowo zabezpieczyć przestrzeń pod kafelkami. Dodatkowo, Den Braven SPECTRUM-FOIL EXTRA jest produktem całkowicie bezpiecznym o czym świadczy atest Państwowego Zakładu Higieny. Folia SPECTRUM-FOIL EXTRA dostępna jest w wiaderkach o czterech różnych pojemnościach od 1,2 kg do 12 kg, dzięki czemu łatwo dopasujemy ilość zakupionego produktu do konkretnych potrzeb.

Decydując się na położenie płytek ceramicznych chcemy, by służyły nam one przez długi czas. Niestety, szczególnie w przypadku tarasów bądź innych znajdujących się na zewnątrz powierzchni, stałe wystawienie na działanie wilgoci może mieć zgubny wpływ zarówno na podłoże jak i na samą glazurę. Folia w płynie SPECTRUM-FOIL EXTRA pozwoli w łatwy i skuteczny sposób zabezpieczyć miejsca szczególnie narażone na działanie wody, co pozwoli nam spać spokojnie nawet podczas największego deszczu.

  • Den Braven SPECTRUM-FOIL EXTRA, wiaderko 1,2 kg, cena hurtowa 18,40 zł brutto
  • Den Braven SPECTRUM-FOIL EXTRA, wiaderko 3,5 kg, cena hurtowa 48,30 zł brutto
  • Den Braven SPECTRUM-FOIL EXTRA, wiaderko 6 kg, cena hurtowa 90,27 zł brutto
  • Den Braven SPECTRUM-FOIL EXTRA, wiaderko 12 kg, cena hurtowa 172 zł brutto


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone