Szukaj w serwisie

Kategorie:

Trendy i style | Projektowanie | Łazienka bez barier | Bezpieczna łazienka

Dotyk luksusu w łazience

kategoria: Trendy i style
Dotyk luksusu w łazience
Dotyk luksusu w łazience

Każdy z nas marzy o tym, by otaczać się rzeczami pięknymi. Nacieszyć oczy harmonią, czystymi liniami i kunsztowną formą. W chwilach błogiego relaksu każdy detal ma znaczenie, dlatego urządzając domowe wnętrza, warto dokładnie przemyśleć wszystkie elementy aranżacji. Zwłaszcza tych pomieszczeń, w których spędzamy czas codziennie - na przykład w łazience.

Toalety i pokoje kąpielowe to przestrzeń szczególna w każdy domu. To tu zamykamy oczy i oddajemy się marzeniom podczas relaksującej kąpieli. Tu chcemy czuć się dobrze i bezpiecznie. Dlatego tak ważne jest, by wnętrze to doskonale odpowiadało naszym gustom - było dostosowane do stylu życia i przyzwyczajeń.

Jednym z elementów, na który warto zwrócić uwagę jest armatura - łazienkowa biżuteria, na której tak często zatrzymujemy wzrok i z której korzystamy każdego dnia. Naprawdę warto wybrać ją starannie, tak by spełniła nasze oczekiwania. Dla tych, którzy poszukują rozwiązań luksusowych dostępnych w przystępnej cenie, marka KLUDI przygotowała nową kolekcję baterii KLUDI AMEO.

Linia ta, która swój debiut miała w marcu podczas targów ISH we Frankfurcie nad Menem, z szerokiej gamy dostępnych produktów, pozwala wybrać dowolny model baterii, zgodnie z naszymi osobistymi potrzebami. Do umywalek polecane są baterie jednouchwytowe, ścienne, lub do montażu trójotworowego. Niezależnie od tego, czy w łazience znajdzie się kabina prysznicowa, czy też wanna, miejsce kąpieli można zaaranżować komfortowo i zgodnie z oczekiwaniami. Baterie wannowo-natryskowe KLUDI AMEO wpisują się w marzenia o odprężających, wieczornych kąpielach. Wiele dostępnych modeli armatury: do montażu ściennego lub w zabudowie wanny pozwala na wybór takiej opcji, która wpisze się w ogólną aranżację wnętrza i gust użytkowników. Zwolennicy prysznica też znajdą coś dla siebie. Do wyboru mają baterie podtynkowe oraz montowane tradycyjnie na ścianie.

Dotyk luksusu w łazience

Wiele funkcji


Obliczem luksusu jest dziś też obecność dodatkowych funkcji zwiększających komfort użytkowania produktu. Baterie mają być nie tylko piękne i niezawodne, ale też ekologiczne i przyjazne dla środowiska. Ergonomiczne przełączniki, wyraźne i czytelne oznaczenia ciepłej i zimnej wody, precyzyjna i łatwa regulacja natężenia i temperatury strumienia - to absolutny must have! Funkcje te sprawią, że kąpiel będzie komfortowa oraz bezpieczna.

- Tworząc serię KLUDI AMEO, nasi projektanci zadbali o rozwiązania, które docenią bardzo wymagający oraz świadomi użytkownicy: niezawodne głowice ceramiczne, termostat w bateriach podtynkowych, czy zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym. Warto zwrócić uwagę na perlator s-pointer eco, który pozwala oszczędzać wodę nawet wtedy gdy wzrasta ciśnienie, a do tego umożliwia ustawienie pożądanego kierunku strumienia. - wymieniają przedstawiciele firmy KLUDI.

Dotyk luksusu w łazienceDotyk luksusu w łazience

Szukając luksusowych baterii warto więc zwrócić uwagę zarówno na wzornictwo linii armatury, jak również na to, jak wiele opcji i rozwiązań funkcjonalnych ona udostępnia. KLUDI AMEO jest pod tym względem idealna.


artykuł promocyjny


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: witek
dn. 04.05.2017 godz. 14:38:20
wygląda naprawdę super :D
Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone