Szukaj w serwisie

Kategorie:

Materiały wykończeniowe | Chemia budowlana | Izolacje | Prace wykończeniowe | Układanie podłogi

Dysperbit i szczelna łazienka

kategoria: Chemia budowlana
Dysperbit i szczelna łazienka
Dysperbit i szczelna łazienka

Ekologiczna masa asfaltowa DYSPERBIT to optymalne rozwiązanie do izolacji pomieszczeń mokrych, takich jak łazienki czy pralnie. Jest to wodna dyspersja asfaltów i kauczuków syntetycznych w postaci gęstopłynnej masy koloru brunatnego.

DYSPERBIT jest sprzedawany w postaci masy gotowej po wymieszaniu do natychmiastowego stosowania. Nie wymaga podgrzewania - służy do stosowania na zimno. Masę nakłada się ręcznie za pomocą pędzla lub pacy warstwami o grubości 1 mm. W newralgicznych punktach np. w narożnikach możemy wzmocnić izolację wyprasowując „na świeżo" w warstwę DYSPERBITU pasy z welonu szklanego lub siatki, które pokrywamy kolejną warstwą masy.

DYSPERBIT po zwulkanizowaniu tworzy na ścianie jednorodną, elastyczną powłokę o gumopodobnych właściwościach, odporną na długotrwałe działanie wody. Charakteryzuje się ona bardzo dobrą przyczepnością do wszelkich podłoży budowlanych w tym: ceramiki, gazobetonu, tynków, jak również do metalu oraz elastycznością w szerokim zakresie temperatur od -30°C do + 100°C.

DYSPERBIT w odróżnieniu od zwykłych mas asfaltowych jest wyrobem ekologicznym, nie zawierającym lotnych, łatwopalnych rozpuszczalników organicznych, dzięki czemu jest praktycznie bezwonny, jak również, co jest szczególnie istotne, nie powoduje destrukcji styropianu, który często stanowi izolację termiczną podłóg w uszczelnianych pomieszczeniach.

Dysperbit ze względu na swoje niewątpliwe zalety szybko zyskał uznanie zarówno wśród klientów, jak i wśród ekspertów w postaci kilku medali i wyróżnień zdobytych na krajowych targach budownictwa.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone