Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Temat na czasie

Gdzie przechowywać sprzęt do snowboardu, kiedy kończy się sezon?

kategoria: Temat na czasie

Sporty zimowe ostatnimi czasy cieszą się rosnącą popularnością. Są doskonałym sposobem na aktywne spędzenie czasu, wypoczynek i przy okazji zadbanie o swoją formę fizyczną. W odróżnieniu od innych sportów jednak, narty czy snowboard wymagają stosunkowo dużej ilości wyposażenia i akcesoriów. O ile zabranie ich ze sobą na stok nie jest trudne - tylesp ich przechowywanie poza sezonem może okazać się problematyczne. Sprzęt do sportów zimowych zabiera w domu sporo miejsca - szczególnie, że jest go całkiem dużo. Jeśli chcemy zapewnić mu odpowiednie warunki, musimy odpowiednio dostosować przestrzeń domową. Wedle warunków i upodobania - możemy umieścić snowboard w garderobie, szafie lub pokoju dziennym. Najpierw jednak będziemy musieli dokonać małej re-aranżacji.

Snowboard w garderobie - jak zorganizować miejsce, aby nie przeszkadzał?

Garderoba w wielu domach pełni zazwyczaj rolę małego magazynku, w którym przetrzymujemy rzeczy, z którymi nie wiemy co zrobić. Fakt, że znajdzie się tam również sprzęt snowboardowy nie powinien więc nikogo specjalnie dziwić. Z racji tego, że deski i akcesoriów będziemy używać tylko w jednym okresie roku użyć do tego możemy specjalnych pokrowców, które również dostaniemy w sklepie Decathlon. Można je schować nieco głębiej, nawet pod większą warstwą ubrań i innych rzeczy. Nie przesadzajmy jednak - koniec końców sami będziemy musieli później “dokopać się” do snowboardu.

Snowboard, a pokój dzienny - czy nie zepsuje estetyki pomieszczenia?

Innym intuicyjnym miejscem, w którym możemy przechować sprzęt jest pokój dzienny. Zazwyczaj jest tam dość sporo miejsca, a jeśli zaaranżujemy przestrzeń w odpowiedni sposób - deska nie powinna zawadzać. Warto jednak zwrócić uwagę na optymalną organizację miejsca właśnie. Postarajmy się ustawić meble i elementy dekoracyjne w taki sposób, aby nieco zasłaniały one pokrowiec z deską. Ostatecznie nie jest to zbyt estetyczny widok. Z drugiej strony - jeśli wnętrze salonu jest już uporządkowane, być może wystarczy po prostu położyć pokrowiec z deską gdzieś przy ścianie. Jeśli podłoga jest ciemnego koloru - nikt nie powinien nawet zwrócić uwagi na obecność snowboardu.

Deska snowboardowa w łazience? To nie taki głupi pomysł

Może to zabrzmieć nieco pretensjonalnie, ale bardzo dobrym miejscem na przechowanie deski snowboardowej jest łazienka. Wynika to z faktu, że w tym pomieszczeniu znajduje się wiele zakamarków, które nie rzucają się w oczy. Właśnie tam możemy ulokować nasz snowboard. Nawet jeśli jednak nie będziemy w stanie jej ukryć - nic się nie stało. Najważniejsze, że nie będzie ona nikomu przeszkadzać. Pamiętajmy jednak o tym, aby założyć na nią pokrowiec. Nie chcemy przecież przez przypadek oblać snowboardu wodą? Kwestia przechowywania sprzętu zimowego może wydawać się problematyczna. Ostatecznie jednak wystarczy odpowiednio rozplanować przestrzeń w mieszkaniu, a nie będziemy mieli z tym żadnych trudności. Snowboard możemy przechowywać zarówno w garderobie czy w salonie, jak i w łazience. Wszystko zależy od układu i wystroju pomieszczeń w naszym domu.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone