Szukaj w serwisie

Kategorie:

Materiały wykończeniowe | Chemia budowlana | Izolacje | Prace wykończeniowe | Układanie podłogi

Klej montażowy CSX 321 specjalnie dla luster

Tafle lustrzane to kruchy materiał, który wymaga wyjątkowej ostrożności w trakcie montażu. Jego delikatna struktura wymaga stosowania specjalnych klejów, które nie zniszczą pokrywającej je srebrzystej warstwy, a jednocześnie charakteryzują się mocnym chwytem. Klej montażowy do luster CSX 321, dostępny od niedawna pod marką Tytan Professional to produkt, który spełni wszystkie oczekiwania jego użytkowników.

Lustro spełnia funkcje zarówno estetyczne jak i praktyczne, często stanowiąc centralny punkt pomieszczenia. O jego funkcjonalności decyduje zarówno rodzaj lustra, miejsce w którym zostanie zamontowane, jak również metoda montażu.

Są dwie metody przymocowywania luster - można je zamocować przy pomocy specjalnych uchwytów lub przykleić.

Przy wykorzystaniu elementów dystansujących konieczne jest wiercenie idealnie dopasowanych otworów w ścianie. Niedoświadczony majsterkowicz może mieć z tym problem. Stosunkowo prostsze jest przymocowanie lustra na taśmę samoprzylepną, jednak ta metoda jest skuteczna jedynie przy klejeniu niewielkich tafli. Najłatwiejsze i najefektowniejsze jest przyklejenie lustra specjalnym klejem. Jest to szybki i skuteczny sposób, gdyż mocowanie jest bardzo trwałe, a sam proces klejenia zajmuje niewiele czasu. Powinniśmy jednak pamiętać, że do przyklejania luster należy wykorzystywać jedynie produkt specjalnie do tego przeznaczony, który posiada odpowiednią konsystencję, silny chwyt początkowy, a przede wszystkim nie uszkadza srebrzonej warstwy lustra.

Szybko, czysto, skutecznie i bez wiercenia

Tytan Professional Klej montażowy do luster CSX 321 to produkt stworzony specjalnie do przyklejania luster.

Starannie dobrana formuła kleju sprawia, że nie zniszczy on delikatnej srebrzanej warstwy zwierciadła. Klej Tytan Professional CSX 321 umożliwia klejenie luster na wszelkich typowych podłożach budowlanych. Z jego pomocą bezproblemowo przykleimy zarówno duże i ciężkie tafle, jak i składające się z drobnych elementów lustra mozaikowe np. do płytek ceramicznych, drewna, betonu, metalu, czy płyt kartonowo - gipsowych. Ze względu na bardzo silny chwyt początkowym kleju - przy montażu małych luster nie jest konieczne ich podtrzymywanie.

Produkt bardzo dobrze sprawdza się w wilgotnych pomieszczeniach, np. łazienkach, ponieważ wytworzona spoina jest niewrażliwa na wilgoć. Co więcej Tytan Professional Klej do luster CSX 321 nadaje się także do innych prac wykończeniowych, gdyż skutecznie przykleja m.in. płytki ceramiczne, listwy, panele, drewno.

  • Tytan Professional klej montażowy do luster CSX 321 - cena: ok. 15 zł/310 ml
  • DANE TECHNICZNE:
  • Kolor: beżowy
  • Rodzaj spoiny: elastyczna
  • Temperatura pracy: od +10°C do +30°C
  • Czas schnięcia: 10 - 20 min (wartości te mogą zmieniać się w zależności od warunków otoczenia, takich jak: temperatura, wilgotność oraz rodzaj powierzchni)
  • Czas pełnego utwardzenia: do 72 godzin (w zależności od chłonności podłoża)
  • Wydajność: 300-500 ml/m²
  • SPOSÓB UŻYCIA: Podłoże oczyścić, odpylić, osuszyć i wyrównać. Klej nanieść pasmami co 5 cm na powierzchnię lustra za pomocą pistoletu ręcznego. Lustro przyłożyć do podłoża silnie i równomiernie dociskając. W przypadku montażu luster większych niż 0,15 m² należy zabezpieczyć je za pomocą elementów podtrzymujących zapobiegających jego obsuwaniu się.
  • PRZECHOWYWANIE I OPAKOWANIE: Produkt jest pakowany w kartusze o pojemności 310 ml. Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w temperaturze od +5°C do +30°C, data ważności 12 miesięcy.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone