Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ceramika łazienkowa | Baterie łazienkowe | Wanny | Prysznic | Oświetlenie | Lustra | Meble łazienkowe | Tekstylia | AGD | Syfony i odwodnienie liniowe | Grzejniki | Drzwi | Oszczędzanie wody | Akcesoria

Tutaj jesteś: Wyposażenie / Meble łazienkowe

Koncepcja uniwersalna - nowe meble DOMINO XL

kategoria: Meble łazienkowe
Koncepcja uniwersalna - nowe meble DOMINO XL
Koncepcja uniwersalna - nowe meble DOMINO XL

Każda łazienka jest inna, a jej aranżacja wymaga indywidualnego podejścia. Istnieją jednak rozwiązania, które urzekają nie tylko dobrym designem, ale również uniwersalnością. Taka właśnie jest nowa seria mebli DOMINO XL marki KOŁO.

Debiutująca na rynku seria DOMINO XL jest zestawem mebli, który dzięki swojej regularnej, pozbawionej zbędnych ozdobników formie można dowolnie łączyć. Zapewnia to swobodę kompozycyjną w pomieszczeniach kąpielowych o różnej funkcji, wielkości i klimacie architektonicznym.

- Projektując najnowszą serię mebli DOMINO XL, przede wszystkim, myśleliśmy o wygodzie naszych Klientów. Meble są wyjątkowe chociażby ze względu na możliwość kompletowania ich z wieloma umywalkami Sanitec Koło. Nazwa serii DOMINO XL nie jest przypadkowa, tak jak klocki w popularnej grze, można je dowolnie zestawiać dostosowując do pomieszczenia - mówi Michał Roszkowski Senior Produkt Menedżer ds. Mebli Sanitec Koło.

DOMINO XL łączy w sobie aspekt praktyczny z wysoką jakością wykończenia i dobrym designem. Każda z szafek DOMINO XL jest do wyboru w wykończeniu wenge lub biały połysk. Pozwala to na dostosowanie ich do koncepcji aranżacyjnej i kolorystycznej łazienki. Praktyczne rozwiązania, jak np. uchwyt na wysokości całej szafki, czy system cichego domykania drzwiczek soft-close, zwiększają komfort użytkowania.

Szafki podumywalkowe DOMINO XL można łączyć praktycznie z dowolnym typem umywalki - pasują wszystkie z ponad 40 umywalek z 11 serii ceramiki KOŁO. Wystarczy wybrać odpowiednią osłonę syfonu, blatu lub też blendę maskującą. W ten sposób można otrzymać indywidualne rozwiązanie, pasujące do stylu projektowanego pomieszczenia. Szafki DOMINO XL mogą być zastosowane jako podumywalkowe lub jako boczne. Zależy to od wyboru rodzaju blatu - z wycięciem na syfon lub bez wycięcia. Ten sam mebel może stanowić powtarzalny element aranżacji łazienki spełniając różne funkcje. Szafki mogą być zawieszone na ścianie lub ustawione na regulowanych nóżkach.

Meble narażone są na zmienny poziom wilgotności i temperatury w łazience. Właśnie dlatego DOMINO XL, podobnie wszystkie meble KOŁO, zostały wykonane z materiałów wilgocioodpornych. Zawiasy i okucia mają dożywotnią gwarancję. Dzięki zastosowaniu takich materiałów, DOMINO XL zachowuje jakość przez długie lata.

Estetyczna, stylistycznie stonowana forma mebli DOMINO XL pozwala na urzeczywistnienie harmonijnego, minimalistycznego projektu. Z kolei uniwersalny charakter poszczególnych elementów zestawu daje niezliczoną liczbę możliwości aranżacyjnych.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone