Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ogrzewanie | Woda i Kanalizacja | Elektryka | Wentylacja | Modernizacja

Tutaj jesteś: Instalacje / Wentylacja

Kratka D/TK 140 - wentylacja w dobrej cenie

kategoria: Wentylacja
Kratka D/TK 140 - wentylacja w dobrej cenie
Kratka D/TK 140 - wentylacja w dobrej cenie

Czy kratki wentylacyjne wyróżniają się czymś szczególnym? Najnowszy produkt firmy Dospel z pewnością tak. D/TK 140 to trwałe i funkcjonale rozwiązania zawarte w estetycznej formie - biały lub brązowy kolor kratki wentylacyjnej oraz prosty, lecz elegancki design sprawiają, że doskonale współgra ona z aranżacją wnętrza domu, sklepu czy też biura.

O tym, że odpowiednia cyrkulacja świeżego powietrza w pomieszczeniach zamkniętych ma istotny wpływ na komfort życia osób w nich przebywających nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Właściwa wentylacja przyczynia się do poprawy naszego zdrowia oraz samopoczucia, a co za tym idzie chęci do pracy czy nauki. Polipropylenowa kratka wentylacyjna firmy Dospel ułatwia przepływ powietrza tak, by odprowadzać nadmiar szkodliwego dla człowieka dwutlenku węgla czy innych gazów. Regulowana przepustnica pozwala na dostosowanie siły wyciągu w zależności od potrzeb. Odpowiednio skonstruowane otwory zapobiegają wstecznemu przepływowi powietrza oraz występowaniu nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach.

Kratka wentylacyjna D/TK 140 firmy Dospel proponowana jest w dwóch wersjach: standard oraz w wersji z żaluzją. Zastosowany system montażu oraz zaczepów znacznie ułatwia instalację oraz pozwala skutecznie zamaskować wkręty.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone