Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ceramika łazienkowa | Baterie łazienkowe | Wanny | Prysznic | Oświetlenie | Lustra | Meble łazienkowe | Tekstylia | AGD | Syfony i odwodnienie liniowe | Grzejniki | Drzwi | Oszczędzanie wody | Akcesoria

Tutaj jesteś: Wyposażenie / Meble łazienkowe

Meble łazienkowe KOŁO - jakość, styl i funkcjonalność

kategoria: Meble łazienkowe
Meble łazienkowe KOŁO - jakość, styl i funkcjonalność
Meble łazienkowe KOŁO - jakość, styl i funkcjonalność

Dobór mebli do łazienki nie jest sprawą łatwą i oczywistą. Poza estetyką są jeszcze kwestie funkcjonalności i jakość wykonania. Meble KOŁO są projektowane i konstruowane specjalnie z myślą o łazienkach - dzięki zastosowanym rozwiązaniom i technologiom zachowują swoje walory użytkowe i estetyczne przez wiele lat.

Stworzenie i utrzymanie odpowiedniego charakteru łazienki wymaga zastosowania materiałów odpornych na panujące w niej warunki. Duża zmienność wilgotności i temperatury może bardzo szybko zniszczyć nieodpowiednio zabezpieczone powierzchnie. Szafki KOŁO wykonywane są ze specjalnych materiałów odpornych na wilgoć, które w przeciwieństwie do tzw. materiałów suchotrwałych, po zawilgoceniu nie rozklejają się. Fronty mebli KOŁO pokrywa dwuskładnikowy, wodoodporny lakier poliuretanowy. Wymienione wyżej rozwiązania pozwalają zachować wysoką estetykę produktów w długim okresie czasu. Dodatkowo zastosowanie najwyższej jakości okuć gwarantuje prawidłową geometrię elementów ruchomych oraz pozostawia możliwość ich regulowania, a dla zwiększania komfortu użytkowników wiele szafek KOŁO wyposażanych jest w mechanizm cichego domykania.

Fronty i boki szafek często uważa się za najważniejsze elementy konstrukcji mebla (ze względu na fakt, iż są one cały czas eksponowane), jednak prawidłowe wykonanie tylnej ściany jest równie istotne. W meblach KOŁO stosuje się cofniętą ścianę tylną, dzięki czemu mebel nie dotyka bezpośrednio do powierzchni ściany na której zwykle skrapla się wilgoć z pary wodnej. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu materiał nie ma kontaktu z dodatkowym źródłem wilgoci.

Poza jakością materiałów, przy urządzaniu łazienki ważne są też kwestie stylistyczno-funkcjonalne. Dobór odpowiednich mebli należy więc zacząć od dokładnego wymierzenia pomieszczenia. Firma KOŁO mając na uwadze wygodę swoich klientów oferuje ten sam zestaw szafek i półek w kilku różnych wymiarach, co pozwala dostosować meble do praktycznie każdej łazienki. Przy aranżacji niewielkich przestrzeni istotną kwestią jest jej efektywne wykorzystanie. Dlatego zestawy KOŁO m.in. DOMINO wyposażone są w regulowane półki szklane i zintegrowany kosz na bieliznę. Fronty szafek DOMINO produkowane są w kolorach: biały połysk i cappucino, co daje klientom szansę dostosowania mebli do charakteru pomieszczenia.

We współczesnej łazience trudno się obejść bez zewnętrznych półek. Przy ich wyborze należy się kierować tymi samymi wytycznymi, co przy wyborze mebli. Trwała konstrukcja wykonana z wilgocioodpornego materiału zapewni wieloletnią eksploatację. Dodatkowo półki KOŁO (np. z serii VARIUS) można łatwo i szybko zainstalować dzięki praktycznemu zestawowi montażowemu.

Aby łazienka stała się pięknym, funkcjonalnym pomieszczeniem, należy odpowiednio dobrać do niej meble. Aby pozostała takim pomieszczeniem przez wiele lat, meble te muszą również spełniać cały szereg warunków. Meble KOŁO, dzięki nowoczesnym i praktycznym rozwiązaniom, zapewniają wysoką jakość na lata.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone