Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ogrzewanie | Woda i Kanalizacja | Elektryka | Wentylacja | Modernizacja

Tutaj jesteś: Instalacje / Ogrzewanie

Na co zwrócić uwagę kupując grzejnik łazienkowy

kategoria: Ogrzewanie , Paweł Kuźma

Wyobraźmy sobie sytuację gdy wychodzimy z gorącej satysfakcjonującej kąpieli w nieziemskim błogostanie po czym obwijamy się zimnym ręcznikiem? Mydlane bąbelki zdejmują z Nas stres z dnia codziennego.

Bez wątpienia nawet czytanie o tym przyprawia o dreszcz, który przesuwa swoje zimne palce po naszym kręgosłupie i przyprawia o zgrzytanie zębów. Co może nas uratować z tego nieprzyjemnego doznania to kaloryfer łazienkowy, dzięki któremu ogrzejemy nasz ręcznik, aby przyjemnym jego dotykiem dopełnić naszą kąpiel.

Kaloryfery łazienkowe są tak zbudowane, że między innymi możemy na nich powiesić, ogrzać i suszyć ręczniki. Zazwyczaj te konstrukcje posiadają bardzo zmyślne kształty, a czasami bardzo designerski wygląd. Pokryte są emalią, cynkiem lub chromem. Ich budowa i zastosowane w nich technologie ogrzewają szybko grzejnik przy coraz to mniejszym zużyciu energii.

Szeroki wybór różnego rodzaju, modeli i kształtów w dużej gamie kolorów stawia nie małe wyzwanie przed klientem zanim dokona ostatecznego wyboru. Najbardziej popularne są tradycyjne grzejniki w kształcie drabiny. Większość z nich wykorzystuje się jako dwustronne wieszaki na ręczniki i właśnie te konstrukcje chociaż proste to są najbardziej funkcjonalne. Grzejnik łazienkowy jest również dobierany w oparciu o wielkość i zapotrzebowanie na ciepło.

Grzejnik łazienkowy publicznych basenów i hoteli jest o wiele większy i silniejszy niż te, które kupujemy do domowych łazienek. Grzejnik nie tylko jest potrzeby do ogrzewania i suszenia naszych ręczników, ale może również stanowić ciekawy element dekoracyjny.

  • Podsumowując wybierając grzejnik do łazienki weźmy pod uwagę:
  • zużycie energi
  • wielkość grzejnika
  • zapotrzebowanie na ciepło w danym pomieszczeniu
  • dopasowanie wyglądu grzejnika do pomieszczenia, w którym będzie sie znajdował

autor: Paweł Kuźma

powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone