Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ceramika łazienkowa | Baterie łazienkowe | Wanny | Prysznic | Oświetlenie | Lustra | Meble łazienkowe | Tekstylia | AGD | Syfony i odwodnienie liniowe | Grzejniki | Drzwi | Oszczędzanie wody | Akcesoria

Nowe baterie czasowe Roca

kategoria: Baterie łazienkowe

Roca poszerza dotychczasową ofertę wyposażenia potrzebnego do stworzenia komfortowej łazienki w hotelu czy do użytku publicznego o baterie czasowe Targa/Sprint-N.

Łazienka publiczna powinna odznaczać się funkcjonalnością, ekonomicznym wykorzystaniem wody i energii oraz powierzchnią łatwą w utrzymaniu w czystości, a przy tym interesującym designem. Roca proponuje wyposażenie łazienek w hotelach i pensjonatach w nowoczesne baterie czasowe. Baterie czasowe przeznaczone są do długotrwałego i intensywnego użytkowania, dlatego nadają się znakomicie do obiektów użyteczności publicznej. Gwarantują łatwość i higienę obsługi. Ich budowa powinna uwzględniać ryzyko uszkodzenia mechanicznego podczas eksploatacji. Ciekawe i nowoczesne wzornictwo sprawia, że ozdobią każdą przestrzeń toaletową.

Baterie czasowe z serii Targa/Sprint-N zostały wyposażone w zawory posiadające regulację zarówno intensywności strumienia, jak i czasu wypływającej wody. Dzięki takiemu rozwiązaniu, każdą baterię możemy dostosować do potrzeb ułatwiając zarządzanie zużyciem wody. Ponadto, baterie te mają szerokie spektrum działania i funkcjonują prawidłowo przy ciśnieniu od 0,5 aż do 5 barów oraz przy temperaturze wody nawet do 60°C. Zastosowane zawory czasowe regulujące długość i intensywność wypływu wody, bez trudu znoszą ponad 500 000 cykli użytkowania oraz gwałtowne zmiany ciśnienia dochodzące nawet do 50 barów.

W skład ekonomicznej i ekologicznej serii Targa/Sprint-N wchodzą baterie: umywalkowa sztorcowa na wodę zmieszaną, umywalkowa sztorcowa czasowa z regulacją temperatury, umywalkowa ścienna czasowa na wodę zmieszaną, natryskowa podtynkowa czasowa z regulacją temperatury i natryskowa ścienna czasowa z regulacją temperatury. Ponadto dostępne są również zawory ciśnieniowe ścienne, natynkowe i podtynkowe, do pisuaru i natrysku.

Spójne wzornictwo wszystkich produktów pozwala stworzyć harmonijną całość w hotelach o zróżnicowanych standardach, w obiektach użytku publicznego i ośrodkach odnowy biologicznej. Roca, od lat tworząc wszystkie swoje produkty, kieruje się względami ekologicznymi. Zarówno baterie, ceramika projektowane są z myślą o ochronie środowiska naturalnego, a ekologiczne rozwiązania i najwyższej jakości materiały użyte do ich produkcji, gwarantują redukcję kosztów.

Firma Roca, jako jeden z niewielu producentów baterii, zajmuje się wytwarzaniem każdego z jej elementów m. in. korpusu baterii i głowic. Dzięki temu ma możliwość ścisłej kontroli wszystkich etapów procesu produkcji, a tym samym udzielania dziesięcioletniej gwarancji na szczelność głowic ceramicznych oraz pięcioletniej gwarancji na korpus i jakość powierzchni chromowanych baterii. Baterie Roca są niezawodne, szczelne i odporne na odkształcenia. Korpus baterii cechuje wysoka jakość wykonania, co w połączeniu z trwałością głowicy gwarantuje niezawodną funkcjonalność w długim okresie użytkowania. Baterie są objęte pięcioletnią gwarancją na powierzchnię korpusu oraz dziesięcioletnią na elementy sterujące.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone