Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ceramika łazienkowa | Baterie łazienkowe | Wanny | Prysznic | Oświetlenie | Lustra | Meble łazienkowe | Tekstylia | AGD | Syfony i odwodnienie liniowe | Grzejniki | Drzwi | Oszczędzanie wody | Akcesoria

Tutaj jesteś: Wyposażenie / AGD

Nowe pralki Amica

kategoria: AGD
Nowe pralki Amica
Pralka Amica MaxiControl

Nowe pralki, które wraz z początkiem maja pojawiły się w ofercie Amiki wzbudziły zainteresowanie konsumentów i handlowców. Przyczyn takiego stanu rzeczy nie trzeba wcale szukać głęboko, ponieważ wystarczy tylko rzut oka na specyfikacje techniczną urządzenia. System Navigator, dzięki któremu obsługa pralki jest szybsza i wygodniejsza oraz najwyższe klasy efektywności energetycznej i efektywności prania to tylko dwa przykłady uzasadniające to zainteresowanie.

Nowe pralki dostępne są w trzech liniach funkcjonalnych. Pralki z linii MaxiControl to nowoczesna, uniwersalna stylistyka oraz doskonały wybór dla wieloosobowych rodzin, gdzie pranie jest częstą czynnością domowników. Pralki cechują się dużą pojemnością, co jest niezwykle istotne przy sporych i częstych procesach prania. Z kolei pralki z linii ActiveControl przeznaczone są dla osób aktywnych, dla których liczy się czas. Zostały one wyposażone między innymi w programy Super Krótkie (23 min.) i Codzienne (50 min.) idealne do częstego prania niewielkich porcji ubrań, np. koszul czy odzieży sportowej. Uzupełnieniem oferty są pralki z linii EasyControl idealnie wpasowujące się do małych łazienek. Bardzo ważną cechą tej linii jest także fakt, że można je z łatwością zabudować pod blat np. w kuchni, co może rozwiązać problem braku miejsca w małej łazience.

Wszystkie pralki Amica dostępne są w klasie energetycznej A plus, co gwarantuje użytkownikom tych urządzeń niższe zużycie energii elektrycznej co najmniej o 10% w stosunku do klasy A. Warto podkreślić, że niższe rachunki za energię elektryczną oznaczają także mniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne. Innym wyrazem troski o środowisko naturalne jest ograniczenie ilości wody zużywanej w czasie każdego cyklu prania. Wykorzystany system optymalizujący pobór wody w zależności od ilości brudnego prania także zaoszczędzić na domowych wydatkach. Dlatego pralki Amiki z linii MaxiControl zostały wyposażone w funkcję EcoPlus. Po wyborze konkretnego programu pralka wskazuje optymalny poziom wody dla danego rodzaju tkaniny. Użytkownik może go regulować w zależności od stopnia zabrudzenia tkaniny. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić od 3 do nawet 15 litrów wody w jednym cyklu prania. - W ostatnich latach w naszej branży trwa prawdziwy wyścig zbrojeń: wyścig na rozwiązania oszczędzające energię i wodę. - mówi Anna Nowak, product manager zajmujący się pralkami w Amice. - Czasem drobna zmiana, nowy materiał daje kolejny zaoszczędzony litr wody czy wat energii. Każdy z nich to później konkretna korzyść dla konsumenta. Oczywiście każde nowe rozwiązanie jest długo przez nas testowane w laboratorium zanim trafi do domów klientów. Ale w sumie w tych domach przechodzą one chyba najtrudniejszy test.

Inną funkcją dostępną w pralkach z linii MaxiControl, na którą warto zwrócić uwagę jest funkcja szybkiego dostępu umożliwiająca natychmiastowe otwarcie drzwi nawet w czasie trwania procesu prania. Tak więc można nie tylko dodać rzeczy do prania w dowolnym momencie trwania cyklu, ale także wyjąć coś z kieszeni pranej odzieży, o czym wcześniej zapomnieliśmy. Użycie tej funkcji sprawi, że drzwi pralki odblokują się w ciągu zaledwie kilku sekund. Warto także podkreślić, że korzystanie z tej funkcji gwarantuje pełne bezpieczeństwo: pralka nie odblokuje drzwi przy zbyt wysokim poziomie wody lub gdy temperatura wody w bębnie przekracza 60°C.

Doskonałym uzupełnieniem wszystkich programów i funkcji jest program Autoczyszczenia, który pomaga utrzymać wnętrze pralki w czystości. Powstała w pralce mikroflora może niekorzystnie wpływać na efektywność prania. Dlatego Amica stworzyła specjalny program, który w temperaturze 90°C oczyści bęben i wnętrze pralki. Regularne stosowanie programu Autoczyszczenie gwarantuje że wnętrze pralki będzie czyste, a pranie będzie pachniało świeżością.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone