Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ogrzewanie | Woda i Kanalizacja | Elektryka | Wentylacja | Modernizacja

Tutaj jesteś: Instalacje / Woda i Kanalizacja

Odpływ prysznicowy Shower Element

kategoria: Woda i Kanalizacja
Odpływ prysznicowy Shower Element
Odpływ prysznicowy Shower Element

Najnowsza wersja odpływu prysznicowego Shower Element firmy Geberit wykorzystuje rewolucyjny pomysł montażu syfonu natryskowego w ścianie, a nie tak jak to do tej pory bywało w podłodze. Człowiek odruchowo unika kratki ściekowej w podłodze. Stąpa tak, aby na nią nie stanąć.

Natryski bezbrodzikowe stają się obecnie coraz bardziej modne. Są bowiem bardzo wygodne i eleganckie. Łazienka, która dzielona jest na różne części pod względem funkcjonalności tylko szklanymi taflami wygląda pięknie i elegancko. Nie do przecenienia jest również łatwość, z jaką w takiej łazience można utrzymać czystość. Takie rozwiązania są możliwe dzięki coraz bardziej zaawansowanej technice. Coraz mniejsze syfony z możliwością samooczyszczenia dają możliwość schowania ich w podłodze, a syfon natryskowy z odpływem w ścianie można bardzo łatwo schować w przedściance instalacyjnej, która kryje w sobie wszelkiego rodzaju instalacje. Ceny takich rozwiązań również są coraz bardziej dostępne. Odpływ w ścianie kosztuje dużo mniej niż ten montowany w podłodze.

Do kompletu należy dokupić wypełnienie „kratki" odpływowej, która jest dostępna w kolorach białym, czarnym, w wykończeniu ze stali szczotkowanej oraz z możliwością wstawienia wypełnienia klienta. To ostatnie rozwiązanie jest już programowo stosowane przez firmę Geberit. Pierwszym produktem, który umożliwiał zaadaptowanie produktu do własnych potrzeb był przycisk spłukujący Sigma50.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone