Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Nowości rynkowe

Otwarte na dobry design

kategoria: Nowości rynkowe

„Otwarte na dobry design” - pod tym hasłem w dniach 12-20 czerwca 2010 odbędzie się trzecia już edycja Gdynia Design Days. Wspólnie z Miastem Gdynia organizuje je Instytut Wzornictwa Przemysłowego – ogólnopolska instytucja zajmująca się wzornictwem. Marka Tikkurila jest partnerem tegorocznego wydarzenia.

W tej edycji istotne będą najnowsze trendy w projektowaniu, związane z nowymi wyzwaniami, jakie stawia w codziennym życiu globalna gospodarka i globalna kultura. Centrum wydarzeń będzie Design w Kontenerach – miasteczko na Palcu Grunwaldzkim. W 28 kontenerach prezentować się będą studia projektowe i galerie designu oraz firmy komercyjne znane z dobrze zaprojektowanych produktów. W jednym z nich, oznaczonym nr 8 obecna będzie marka Tikkurila, która przygotowała dla odwiedzających szereg atrakcji.

Podczas spotkań z architektem wnętrz, w dn. 13, 14, 16, 18 i 19 czerwca, doradzać będzie jak designersko odmienić wnętrze. Eksperci marki, w dn. 15 i 17 czerwca, zaprezentują techniki dekoracyjnego malowania ścian z wykorzystaniem produktów Tikkurila i różnorodne metody ich aplikacji. Dodatkowo w dn. 16 czerwca w Bramie Spotkań odbędzie się prezentacja pod hasłem „Potęga kolorów” prowadzona przez specjalistę marki.

Ponadto, podczas Gdynia Design Days 2010, będzie można porozmawiać z projektantami, wziąć udział w warsztatach, zobaczyć jak powstają produkty codziennego użytku lub po prostu wypocząć w dobrze zaprojektowanej strefie relaksu.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone