Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ceramika łazienkowa | Baterie łazienkowe | Wanny | Prysznic | Oświetlenie | Lustra | Meble łazienkowe | Tekstylia | AGD | Syfony i odwodnienie liniowe | Grzejniki | Drzwi | Oszczędzanie wody | Akcesoria

Tutaj jesteś: Wyposażenie / AGD

Pralka w mikroskopijnej łazience? To możliwe!

kategoria: AGD
Pralka w mikroskopijnej łazience? To możliwe!
Pralka w mikroskopijnej łazience? To możliwe!

Martwisz się, że nie zmieścisz pralki w swojej niewielkiej łazience, a w kuchni nie ma już na to miejsca? Możesz już przestać! Producenci nowoczesnych pralek doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ich modele muszą pasować wszędzie. Sprawdź, co robią, żebyś Ty też mógł wygodnie prać w domu.

Pralki z rodzaju slim i superslim

To specjalne modele pralek ładowanych klasycznie od przodu, których szerokość przyjemnie Cię zaskoczy - nie wyglądają tak, jakby nie miały się w nich zmieścić dwie poszewki na jaśki. Coś jednak za coś. To, że mogą być szerokie musi być zrekompensowane przez ich głębokość - i ta może być naprawdę niewielka. Taka pralka zmieści się w pomieszczeniach, które są dość długie ale wąskie - zreszt ą to zależy również od aranżacji przestrzeni. Modele superslim mogą mieć nawet tylko 30 cm głębokości, a slim będą zaczynały się od 40 cm. To jedna z możliwości, która pozwoli Ci na korzystanie z pralki w domu. Ile załadujesz wkładu do takiego urządzenia? Nie możesz marzyć o wielkich ilościach, ale zmieścisz nawet 5-8 kg suchej odzieży! To już coś.

Pralki z rodzaju slim i superslim

Pralki ładowane od góry

Innym udogodnieniem dla wszystkich, którzy chcą mieć pralkę w bardzo małym pomieszczeniu są modele ładowane od góry. Taki rodzaj otwarcia sprawia, że możesz postawić urządzenie nawet w miejscu, w którym boczne drzwiczki nie mogłyby się normalnie otworzyć. Takie rozwiązanie pozwala także na znaczne zwężenie gabarytów pralki. O ile przeciętny model jest bardzo szeroki, o tyle ten ładowany od góry może zajmować tylko 40 cm szerokości! Dodatkowo zyskasz na tym, gdy pralka jest zamknięta - jej blat możesz bowiem wykorzystać do położenia podręcznych rzeczy lub ręcznika. Dopóki pralka jest zamknięta może stanowić świetne dodatkowe miejsce do przechowywania, co w małej łazience zawsze stanowi atut.

Pralki ładowane od góry

Nie musisz chodzić do pralni

Z całą pewnością możliwe jest zmieszczenie pralki nawet w bardzo małej łazience. Dostępne modele i zadowoleni użytkownicy stanowią dowód na to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Urządzenia są tak konstruowane, żeby były maksymalnie wydajne. Nie musisz martwić się tym, że Twoja pralka będzie miała niewielką ładowność - małe zużycie energii pozwoli Ci ją wykorzystywać częściej, a programy zapewniające ekspresowe pranie szybciej poradzą sobie nawet z większą ilością brudów. Już nie musisz się martwić, że Twoja kawalerka nie pozwala na posiadanie pralki i będziesz musiał prać ręcznie lub dźwigać swoje rzeczy do kosztownej pralni.

O małych pralkach i ich wyborze dowiesz się więcej zaglądając do tego artykułu. Przekonaj się, że rozmiar nie ma znaczenia!

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

    praca zdalna bydgoszcz
  1. Azure, Office 365 narzędzia, które pozwolą Ci na przeniesienie firmy do pracy zdalnej. Zainteresowany praca zdalna bydgoszcz?
    naprawa pralek Lublin
  1. Pralka odmówiła posłuszeństwa? Skorzystaj z oferty serwisu AGD Lublin. Wejdź na stronę serwisagdlublin.pl i zamów wizytę specjalisty.
  2. serwisagdlublin.pl

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone