Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Nowości rynkowe

Premiera nowoczesnych stelaży podtynkowych Technic

kategoria: Nowości rynkowe
obrazek aktualności
Sanitec KOŁO seria NOVA TOP Bez Barier

Premiera nowoczesnych stelaży podtynkowych Technic marki KOŁO. System Smart Fresh zadba o higienę w toalecie.

Wnętrze łazienki to kompromis między stylem i funkcjonalnością. Firma KOŁO, poza wysokiej klasy designerskimi produktami, oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania techniczne. Na rynku debiutuje stelaż podtynkowy Technic, wyposażonych w spłuczkę SH50 z systemem Smart Fresh.

System Smart Fresh

Smart Fresh to pierwszy system odświeżający instalowany w nowym stelażu podtynkowym Technic. Pozwala on na utrzymanie czystości i świeżości w obrębie miski ustępowej (nawet pod jej obrzeżami). Wystarczy umieścić specjalny wkład w aplikatorze znajdującym się pod pokrywą przycisku spłukującego. Skład anionowych i amfoterycznych środków powierzchniowo aktywnych wkładu pomaga w utrzymaniu czystości miski ustępowej oraz zapewni przyjemny zapach w łazience.

System Smart Fresh oparty jest na połączeniu innowacyjnego zaworu spustowego i przycisku ze specjalnym aplikatorem. Wystarczy otworzyć pokrywę przycisku spłukującego, umieścić wkład w aplikatorze i system jest gotowy do użycia. Wkład odświeżający trafia do specjalnej części zaworu spustowego i wyłącznie w momencie spłukiwania jest omywany wodą. W ten sposób skład chemiczny preparatu nie szkodzi uszczelkom i wydłuża czas eksploatacji całego zestawu.

zdjecie
Sanitec KOŁO seria VARIUS
Wyjątkowy design

Jednym z wyróżników produktów firmy KOŁO jest ich wyjątkowy design. Do stelaży można wybrać jeden z trzech nowoczesnych przycisków spłukujących: Eclipse, Fusion i Space. Każdy z nich występuje w trzech kolorach (biały, chrom, chrom mat) i może być wyposażony w system Smart Fresh. Dzięki temu klienci KOŁO będą mogli dopasować charakter przycisku spłukującego do stylu łazienki. Każdy przycisk ma specjalny wandal lock, który pozwala na blokadę przycisku albo/również pokrywy Fresh przed demontażem przez osoby nieupoważnione.

zdjecie
Sanitec KOŁO seria VARIUS
Stelaż Technic

Mocowanie stelaża podtynkowego jeszcze nigdy nie było tak łatwe, jak w przypadku konstrukcji Technic firmy KOŁO. Większość części stelaża jest połączona fabrycznie. Zarówno wsporniki ścienne, jak i rura odpływowa, są już osadzone w stelażu, minimalizując prawdopodobieństwo błędów montażowych. Kolano odpływowe jest regulowane, co pozwala na niestandardowe ustawienie głębokości zabudowy. Ruchome są również łapy górne umożliwiające instalację całego zestawu w narożniku, co zwiększa możliwości jego zastosowań. Dzięki stelażowi Technic wykonanie nawet najbardziej zaawansowanego projektu łazienki staje się bardzo proste. Bezproblemowe użytkowanie stelaża zapewnia 10 letnia gwarancja.

Obok stelaża Technic do WC w ofercie KOŁO można znaleźć również rozwiązania do umywalek, bidetów i pisuarów. KOŁO nie zapomina też o niepełnosprawnych, oferując specjalne stelaże do uchwytów umożliwiających korzystanie z łazienki osobom z ograniczeniami ruchowymi.

Oczekiwania związane z projektowaniem pomieszczeń sanitarnych stale rosną - zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Łazienki i toalety to ważny element naszych mieszkań, domów, ale także pomieszczeń użyteczności publicznej. Dlatego KOŁO stale poszukuje nowych rozwiązań, które spełnią wzrastające wymagania.

Stelaże podtynkowe Technic z systemem Smart Fresh pozwalają na utrzymanie czystości i świeżości, oraz są gwarantem wysokiej funkcjonalności, łatwego montażu i jakości na lata. To dlatego produkty KOŁO stanowią tak doskonałą łazienkową kompozycję.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone