Szukaj w serwisie

Kategorie:

Materiały wykończeniowe | Chemia budowlana | Izolacje | Prace wykończeniowe | Układanie podłogi

Uni-Fix Original klei i uszczelnia

kategoria: Chemia budowlana
Uni-Fix Original klei i uszczelnia
Uni-Fix Original klei i uszczelnia

Klejenie i uszczelnianie wymaga najczęściej użycia dwóch różnych produktów. Firma Den Braven, wprowadzając na rynek Uni-Fix Original diametralnie zmienia ten stan rzeczy. Dzięki unikalnej formule opartej na MS-polimerze Uni-Fix pomoże nam zarówno skutecznie skleić jak i uszczelnić, bez konieczności sięgania po inne środki.

By być przygotowanym na wszystkie możliwe niespodzianki jakie mogą zdarzyć się w naszym domu konieczny jest zakup kilku produktów. Wszak przyklejenie lustra, wypełnienie szczeliny w ścianie czy uszczelnienie kabiny prysznicowej wymaga użycia kleju, masy szpachlowej i uszczelniacza. Jednak czy na pewno? Specjaliści z firmy Den Braven postanowili połączyć właściwości wszystkich tych produktów i zamknąć je w jednym kartuszu. Efektem jest Uni-Fix Original - klej-uszczelniacz, który doskonale sprawdzi się zarówno w zastosowaniach przemysłowych jak przy drobnych domowych remontach.

Uniwersalność zamknięta w kartuszu

Uni-Fix Original firmy Den Braven jest jednoskładnikowym klejem-uszczelniaczem, który jako jedyny na rynku powstał na bazie MS-polimeru, dzięki czemu trwale zachowuje elastyczność, nawet po utwardzeniu, co zapobiega jego kruszeniu się czy powstawaniu nieestetycznych pęknięć. Dodatkowo, jest on praktycznie niewrażliwy na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki temu może być również z powodzeniem stosowany na zewnątrz budynków, a jego szeroka tolerancja temperaturowa (od -40 do 90 st. Celsjusza) pozwoli mu z powodzeniem przetrwać zarówno mroźną zimę jak i upalne lato. Kolejnym atutem kleju-uszczelniacza Uni-Fix firmy Den Braven jest jego bardzo wysoka odporność fizyczna na wodę, chlor, pleśń i grzyby, a także na drgania oraz wibracje. Oznacza to, że produkt doskonale nadaje się do zastosowania w profesjonalnym przemyśle chłodniczym (np. w autochłodniach, magazynach chłodniczych), jak również do uszczelniania narażonych na wysoką temperaturę urządzeń sanitarnych (np. wanien, pryszniców, umywalek) czy izolacji instalacji grzewczych i nie traci przy tym swych właściwości.

Uni-Fix na wszystko

Dzięki swoim doskonałym właściwościom Uni-Fix Original firmy Den Braven doskonale sprawdzi się również przy wielu pracach remontowo-budowlanych, skutecznie zastępując wiele wyspecjalizowanych produktów używanych do tej pory. Przy jego pomocy szybko i bezproblemowo przykleimy parapety, listwy progowe, płytki, panele, lustra czy sztukaterie. Uni-Fix Original bardzo dobrze poradzi sobie również z mocowaniem i uszczelnianiem materiałów ze styropianu, pianki poliuretanowej, PCW, poliwęglanu, korka, wełny mineralnej, drewna, MDF, stali, aluminium, mosiądzu, miedzi, cynku itp. Przy jego pomocy sprawnie wykonamy również drobne prace dekarskie takie jak podklejenie i uszczelnienie blachy dachowej czy dachówek (zarówno cementowych jak i ceramicznych). Jednak to nie koniec - po utwardzeniu, klej-uszczelniacz Uni-Fix Original firmy Den Braven jest w pełni malowalny, co pozwala używać go do wypełnienia pęknięć, rys i szczelin w betonie, ceramice budowlanej, tynkach, drewnie oraz kamieniu. Co więcej, dzięki swojej optymalnej konsystencji oraz przyczepności do większości podłoży budowlanych, Uni-Fix Original może być stosowany na podłodze, ścianach i suficie bez ryzyka skapywania czy spływania, przez co sprawdzi się zarówno podczas kładzenia płytek jak i przyklejania kasetonów.

Bezpieczeństwo i wygoda

Poza wymienionymi już cechami, Uni-Fix Original firmy Den Braven posiada jeszcze jedną wielką zaletę - jest wyjątkowo bezpieczny. Nie zawiera on bowiem szkodliwych izocyjanianów, silikonu, rozpuszczalników, polichlorku winylu ani plastyfikatorów. Dzięki temu może on być używany bez ryzyka skażenia w branży spożywczej oraz wszędzie tam, gdzie możliwy jest kontakt z opakowaną żywnością. Dodatkowo, Uni-Fix Original firmy Den Braven, w przeciwieństwie na przykład do kwaśnych silikonów, jest neutralny chemicznie, dzięki czemu mamy gwarancję, że materiał z którym ma on styczność nie ulegnie zniszczeniu czy przebarwieniu.

Uni-Fix Original to również wygoda użycia. Oprócz standardowego kartusza możemy wybrać poręczną tubkę, doskonałą wszędzie tam, gdzie wystarczy niewielka ilość preparatu. Dodatkowo, wszystkie zalety oryginalnego produktu znaleźć można również w Uni-Fix Automatic, czyli samowyciskającym się kartuszu, do którego użycia nie jest wymagany pistolet. Pozwala to na łatwe, szybkie i przede wszystkim bezproblemowe wykonanie robót.
Klej-uszczelniacz Uni-Fix Original firmy Den Braven jest produktem naprawdę wyjątkowym. Nie tylko łączy w sobie właściwości i zalety wielu specjalistycznych środków, ale jest również prosty i bezpieczny w użyciu. Dzięki swojej wszechstronności, sprawdzi się on zarówno na dużej budowie jak i podczas drobnych domowych prac, które możemy wykonać samodzielnie.

  • Klej-uszczelniacz Uni-Fix Original firmy Den Braven, kolor: biały, brązowy, szary, czarny, kartusz 290 ml, cena hurtowa netto - 18,29 pln
  • Klej-uszczelniacz Uni-Fix Original firmy Den Braven, kolor: biały, tubka 80 ml, cena hurtowa netto - 8,89 pln
  • Klej-uszczelniacz Uni-Fix Original firmy Den Braven, kolor: biały, kartusz 200 ml, cena hurtowa netto - 24,79 pln


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone