Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ogrzewanie | Woda i Kanalizacja | Elektryka | Wentylacja | Modernizacja

Tutaj jesteś: Instalacje / Wentylacja

Wentylatory Venucci Silver - funkcjonalność i estetyka

kategoria: Wentylacja
Wentylatory Venucci Silver - funkcjonalność i estetyka
Wentylatory Venucci Silver - funkcjonalność i estetyka

Podczas urządzania domu czy mieszkania często zadajemy sobie pytanie: czy zdecydować się na produkt ładny czy praktyczny? Wybierając wentylator Venucci Silver nie musimy z niczego rezygnować - jedno urządzenie łączy w sobie najlepsze rozwiązania techniczne z prostotą kształtów i wyrafinowaniem wzornictwa.

Wentylatory łazienkowe, kuchenne i inne cieszą się coraz większa popularnością. Chcemy żyć i mieszkać zdrowo, a jakość powietrza ma zasadniczy wpływ zarówno na nasze samopoczucie, jak i na stan samego domu. Efektywna wentylacja gwarantuje nie tylko dopływ świeżego powietrza, ale również odprowadza nieprzyjemne zapachy i nadmiar wilgoci. Prawidłowy obieg powietrza, gwarantowany przez wentylatory Venucci, zmniejsza znacznie ryzyko powstania pleśni i grzybów, a także chorób układu oddechowego.

Współczesne akcesoria wykończeniowe muszą być zarówno praktyczne, jak i posiadać dodatkowe walory estetyczne. Czasy, w których elementy osprzętu domowych instalacji odstraszały swoja formą i jednorodnością odchodzą do lamusa - już nie trzeba rezygnować z estetyki na rzecz funkcjonalności.

Dziś nasze domy mają być nie tylko praktyczne, ale też zdrowe i piękne. Nowoczesna aranżacja wnętrz łączy w sobie minimalizm formy, surowe wzornictwo i stonowaną kolorystykę. Tam, gdzie liczy się niepowtarzalny charakter wnętrza oraz nowoczesny design marka Venucci oferuje wentylatory Silver Brushed i Silver Steel.

Elegancka nakładka ze srebrnym nadrukiem lub tłoczeniem zastąpiła tradycyjny, biały front. Srebrno - metaliczny kolor nakładki wpisuje się w trend oparty na metalowych elementach aranżacji.

Formy geometryczne nadają wentylatorom Venucci Silver Brushed i Venucci Silver Steel modny charakter cieszących oko małych dzieł sztuki. Tak zaprojektowane wentylatory nie zaburzą kompozycji wnętrza, a wręcz przeciwnie - nadadzą mu wrażenie perfekcji.

Dzięki wentylatorom Venucci Silver nowoczesnej kuchni, stylowej łazienki czy pięknego salonu nie będzie już szpecić nie pasujący do wystroju nieestetyczny wentylator - jego miejsce zajmie nowoczesny i elegancki produkt marki Venucci. Dzięki wentylatorom Venucci Silver wnętrza o niepowtarzalnym charakterze będą pełne czystego powietrza.

  • Venucci Silver Brushed, Venucci Silver Steel - cena 415 zł


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone