Szukaj w serwisie

Kategorie:

Ceramika łazienkowa | Baterie łazienkowe | Wanny | Prysznic | Oświetlenie | Lustra | Meble łazienkowe | Tekstylia | AGD | Syfony i odwodnienie liniowe | Grzejniki | Drzwi | Oszczędzanie wody | Akcesoria

Tutaj jesteś: Wyposażenie / Prysznic

Wnękowa kabina prysznicowa - Aquaform Glass 5

kategoria: Prysznic
Wnękowa kabina prysznicowa - Aquaform Glass 5
Kabina Glass 5 - w wersji z podwójnymi drzwiami wahadłowymi to wysoki komfort użytkowania [Fot. Aquaform ]

Standardowa kabina prysznicowa składa się z brodzika, szkła, profili, drzwi. Aby przełamać schemat w łazience i urozmaicić aranżację wnętrza warto ustawić kabinę, np.: w specjalnie zaaranżowanej ściance. Kabina Glass 5 marki Aquaform to przykładowy model kabiny z drzwiami uchylnymi lub wahadłowymi przystosowanej do tego niestandardowego montażu. Od połowy maja do końca lipca kabina Glass 5 będzie dostępna w specjalnej promocji.

Umiejscowienie kabiny za ścianką zależy od wielkości i kształtu pomieszczenia. W dużej łazience, w której zmieści się zarówno kabina i wanna, ścianka porządkuje kompozycję przestrzeni oddzielając jeden element od drugiego. Spełnia również funkcje aranżacyjne i estetyczne. Dobrana w oryginalnej kolorystyce nadaje wnętrzu ciekawego charakteru i stylu. Kabina Glass 5 o wymiarach 90x185 z profilem U ułatwiającym montaż jest bardzo wygodna w aranżacji za ścianką.

Klimatyczna kąpiel w kabinie za ścianką

Prysznic w wygodnej i szczelnej kabinie daje niezapomniane chwile relaksu i odpoczynku. Kabina Glass 5 zamontowana za ścianką to dość niestandardowe rozwiązanie, biorąc pod uwagę, że powszechnie kabiny montuje się w narożniku. To rozwiązanie aranżacyjne przede wszystkim dodaje więcej przestrzeni łazience. Powstaje podział na strefę mokrą i strefę suchą. Strefa mokra przeznaczona jest tylko na prysznic, resztę pomieszczania można zagospodarować według uznania i potrzeby. Kąpiel w tak intymnym i klimatycznym miejscu to pełnia komfortu i relaksu. Jesteśmy oddzieleni ścianą od hałasu i gwaru reszty domowników. Kabina prysznicowa Glass 5 wyposażona jest dodatkowo w listwę magnetyczną umieszczoną w systemie zamykania drzwi, która domyka drzwi i uszczelnia kabinę.

zdjecie
Kabina Glass 5 - relaks w nowoczesnej zaaranżowanej kabinie za ścianką [Fot. Aquaform ]
Wygodne drzwi

Kabina prysznicowa Glass 5 jest dostępna z systemem drzwi pojedynczych oraz podwójnych wahadłowych. Jeśli pozwala na to metraż łazienki, wygodne będą drzwi pojedyncze. Trzeba tylko pamiętać, żeby zostawić odpowiednio dużo miejsca przed kabiną, aby móc swobodnie otwierać drzwi. Standardowo jest to około metr wolnej przestrzeni. W mniejszej łazience warto pokusić się o montaż modelu kabiny z podwójnymi drzwiami wahadłowymi, otwieranymi w dwóch kierunkach - do środka i na zewnątrz. To co je wyróżnia, to specjalnie skonstruowane zawiasy, dzięki którym skrzydła unoszą się lekko podczas otwierania i zamykania. Zwiększa to komfort codziennego użytkowania. „Kabina prysznicowa to miejsce wypoczynku i relaksu, dlatego każdy nasz kolejny model to wynik głębokiej analizy, nad tym jak zwiększyć przyjemność i komfort brania prysznica. Wprowadzamy rozwiązania, które są nowoczesne, zarazem praktyczne i funkcjonalne. Kabina Glass 5, którą można w ciekawy sposób zamontować za ścianką w pełni spełnia te założenia" - mówi Dominik Wabno, szef sprzedaży krajowej.

Komfort użytkowania

Kabina Glass 5 jest bardzo wygodna w montażu dzięki profilowi U, który pozwala na montaż, nawet jeśli ścianka jest nierówna. Profil idealnie dopasowuje brzeg kabiny do ściany oraz niweluje krzywizny. Aby utrzymać kabinę w czystości wystarczy ją raz na jakiś czas przetrzeć zwykłym środkiem czyszczącym zabrudzenia. Powierzchnia kabiny pokryta jest nowoczesną powłoką polimerową DP Active, która przeciwdziała osadzaniu się zanieczyszczeń, zabrudzeń. Woda szybciej spływa po ścianach kabiny pozostawiając kabinę czystą i higieniczną. Do każdego modelu kabiny dopasowany jest brodzik z serii: Delta, Standard charakteryzujący się trwałą konstrukcją, wzmocnioną laminatem.

Kabina będzie objęta promocją w okresie od połowy maja do końca lipca.

Kabina do montażu za ścianką kabinową, drzwi uchylne - wymiary: RK90/W185/ZRS/87-89
Cena w sprzedaży: 860 zł. W promocji: Drzwi uchylne Glass 5 80 cm - 675 zł brutto; Drzwi uchylne Glass 5 90 cm - 736 zł brutto

Kabina do montażu za ścianką kabinową, drzwi wahadłowe - wymiary: RK90/W185/ZRS/87-89
Cena w sprzedaży: 1105 zł. W promocji: Drzwi wahadłowe Glass 5 80 cm - 940 zł brutto; Drzwi wahadłowe Glass 5 90 cm - 995 zł brutto


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: kami
dn. 07.02.2017 godz. 12:43:58
Bardzo pobadają mi się takie kabiny, szklane drzwi mogą jeszcze mieć jakiś wzorek i to również świetnie wyglada
Szukaj:

 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone