Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Wydarzenia | Nowości rynkowe

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Zobacz mistrzów glazurniczych w akcji

kategoria: Wydarzenia

Czy można mieć frajdę z oglądania zawodów glazurniczych...? Tak! I to wielką. Pod warunkiem jednak, że uczestniczą w nich najlepsi rzemieślnicy z regionu, a płytki lądują nie na banalnym skrawku tarasu, ale na skomplikowanej, pełnej załamań i kątów, wymagającej nie lada umiejętności, wprawy i talentu, przestrzennej bryle.

25 doświadczonych glazurników z województwa podlaskiego stanie w szranki podczas regionalnych eliminacji do V Glazurniczych Mistrzostw Polski. Ta widowiskowa i niecodzienna impreza, otwarta dla zwiedzających odbędzie się już w najbliższą sobotę 9 lipca w Białymstoku na terenie marketu budowlanego Benmar przy ulicy 27 lipca 26,
w godzinach od 10 do 18.

Organizatorem Glazurniczych Mistrzostw Polski jest Polskie Zrzeszenie Płytkarzy i białostocka firma Benmar. To prestiżowa impreza w branży skupiającej blisko 32 tysiące glazurników z całego kraju, w tym ponad tysiąc z województwa podlaskiego. Zwycięzcy - trzech najlepszych fachowców - będą reprezentować województwo podlaskie w ogólnopolskim finale, podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma.

Zadaniem glazurników będzie obłożenie płytkami ceramicznymi przestrzennej bryły z gazobetonu, którą wcześniej będą musieli sobie samemu umiejętnie wyciąć na podstawie dostarczonego przez komisję rysunku. Na wykonanie pracy rzemieślnicy będą mieli 7 godzin. Oceniana będzie precyzja w układaniu płytek i przy ich wycinaniu, technika i jakość wykonania. Aby myśleć o zwycięstwie niezbędne są umiejętności, doświadczenie i talent.

Organizatorzy zapraszają nie tylko fachowców i rzemieślników ale również inwestorów indywidualnych i całe rodziny. Zawody to znakomita okazja do tego, aby obserwować pracę najlepszych wykonawców z regionu, a przy okazji nawiązywać kontakty z mistrzami glazurnictwa. Dodatkowo zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami, trendami i technologiami, związanymi z układaniem płytek na balkonie, tarasie i w łazience. Całość dopełnią liczne atrakcje - konkursy z nagrodami, promocje produktowe i praktyczne pokazy mistrzów glazurnictwa.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 

WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oLazienkach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone